






|
Koksijde - Hotel Soll Cress
|
|
Een kustplaatsje als museumgemeente? Ja, de Duinenabdij, ´t Krekelhof, het Visserijmuseum, het Florishof en het Delvauxmuseum bezorgden Koksijde terecht de naam ´museumgemeente´. Ook de gerestaureerde Zuid-Abdijmolen is een bezoekje waard. Maar Koksijde, dat bestaat uit de deelgemeenten Koksijde, St.-Idesbald, Oostduinkerke en Wulpen, is tevens een natuurgemeente. Want Koksijde bezit een 700 ha groot natuurgebied waaronder de bekende Hoge Blekker, de hoogste duin van de Belgische Kust. Er bestaan dan ook verscheidene, schitterende, uitgestippelde natuurwandelingen. Zowel Koksijde, St.-Idesbald als Oostduinkerke zijn bovendien zeer gezellige, authentieke kustplaatsjes. Er is ook een fietsknopenroute in het achterland. Brussel-Koksijde 144 km.
Ligging: Hotel Soll Cress vindt u op 1 km van het winkelcentrum van Koksijde en Sint-Idesbald en op 150 m van de zee en de duinen, nabij het vernieuwde Ten Duinen 1138.
Faciliteiten: Een comfortabel en sfeervol hotel met 2 liften, salon, salonhoek met gratis wifi voor de gasten, tuin, zonneterras, gratis privéparking en wijnkelder Célestine. Fietsverhuur: met 20% korting voor de hotelgasten. Fiets- en wandelkaarten te leen aan de receptie.
Wellness: In het Aqua-Fit-O-Center Acacia kan u genieten van het overdekt zwembad (30°C en open van 7.15 u.-19.00 u.), solarium (€ 5/20’), privésauna (€ 6/u.), bubbelbad (€15/u), fitness (€ 6/u.),enz.
Logies: 43 niet-rokers kamers opgedeeld in 2 types:
Type A: standaard kamer (max.2 volw.+ 1kind -12j.) uitgerust met TV, telefoon en badkamer met douche/WC. Badkamer met bad of balkon kan als voorkeur onder voorbehoud doorgegeven worden.
Type B: familiekamer (min. 3 volw./max 4 volw. + 2 kinderen -12j) met TV, telefoon en 2 kamers met een gemeenschappelijke badkamer. In het hoofdgebouw of in de villa volgens beschikbaarheid.
Type C: single standaard kamer.
Gastronomie: Ontbijtbuffet. Half pension: 4-gangendiner. Traditionele keuken met marktverse producten.
Info: Huisdieren niet toegelaten. Het restaurant is buiten schoolvakanties gesloten op zondag- en maandagavond en dinsdag. Tijdens de schoolvakanties enkel de dinsdag middag gesloten. Het Aquafitocenter is gesloten op dinsdag. Vergaderzaal voorhanden. Toegankelijk voor rolstoelgebruikers maar de kamers zijn niet aangepast. Geen babybedjes voorhanden. Jaarlijks verlof: 8-18/1/12, 24/9-24/10/12.
Prijzen per persoon, per nacht in euro
| Kamer en ontbijt | Type A/B | Type C | | A: 1/1-23/12/12, 26-30/12/12 | 47,50 | 67,50 |
Toeslag halfpension: €25. Babyservice kind -3j: €15 (op aanvraag). Kind 3-10j: -25%
Min. 2 nachten reserveren en min. 3 nachten tijdens volgende periodes: 7-10/4, 17-20/5, 25-28/5, 20-22/7, 14-16/8, 1-4/11,9-11/11!

 Veelgestelde vragen over online reserveren
|

Snelzoeker
|