Legoland© Billund
Legoland© Billund
Treed binnen in Legoland© Billund, een wereld gebouwd met meer dan 50 miljoen Lego©-steentjes, waar kinderen kunnen spelen, uitproberen, ontdekken, lachen, bouwen, hun durf testen... en dat allemaal tegelijkertijd. Legoland© Billund was het eerste Legoland© park dat, in 1969, zijn deuren opende.
|
|
Svanen Hotel
Gelegen op 700 meter van Legoland© en 3 km van de luchthaven Billund. Dit in 2007 volledig gerenoveerde hotel is een zeer goed familiehotel met internationale allure. Het restaurant serveert een internationale keuken met een knipoog naar de Deense keuken. In de bar kan u voor en het na het eten nog terecht voor een ontspannen moment. Gratis parking aan het hotel. Internet computer (tegen betaling) in de lobby. Op 2 km van het hotel bevindt zich het grote Tropicana zwembad.
|
|
Legoland Hotel
Het Legoland© Hotel is een splinternieuw 4* hotel in het Legoland© park. Het is op en tot een familiehotel waar in alles aan de kinderen is gedacht. Het restaurant serveert een speciaal buffet voor de kinderen en de ouders kunnen à la carte eten of genieten van de BBQ of het grote buffet met specialiteiten van over heel de wereld.
|
|
Denemarken Citytrip Kopenhagen | Autorondreizen door Denemarken | Vluchten naar Denemarken | Huurwagens in Denemarken
Startpagina's België | Nederland | Luxemburg | Duitsland | Frankrijk | Ierland | Groot-Brittannië | Finland zomer | Finland winter | Zweden | Noorwegen zomer | Noorwegen winter | Denemarken | IJsland | USA | Australië | Nieuw-Zeeland | Canada | Riviercruising | Charme | Wellness | Culinair | Kinderen | Ontdek | Rondreis | Groenland | Faeröer | Promoties
|

Snelzoeker
|