











|
Perl - Victor’s Residenz-Schloss Berg
|
|
De gemeente Perl bestaat uit 14 dorpjes en ligt in het noordwesten van het Saarland direct aan het drielandenpunt Duitsland, Luxemburg en Frankrijk. Door deze ligging zijn de dorpen van Nennig ideale uitgangspunten voor de ontdekking van de regio. Perl, het enige wijndorp in het Saarland, ligt op het kruispunt van enkele belangrijke Europese verkeersassen en is daardoor zeer goed te bereiken. Drie dorpen van de gemeente liggen direct aan de Moezel: Perl, Besch en Nennig. De Moezel vormt hier de grens en is zowel van Luxemburg als van Duitsland. Uitstapjes naar Luxemburg-stad, Saarburg, Trier en eventueel Saarbrucken zijn naast natuurgerichte bezoeken zeker de moeite waard. Brussel - Perl-Nennig 248 km
Ligging: Zeer rustig gelegen, tegenover het Luxemburgse Remich aan de Moezel, midden in de velden ligt Victor’s Residenz-Hotel Schloss Berg.
Faciliteiten: Victor’s Residenz-Hotel Schloss Berg bestaat uit twee totaal verschillende delen. Aan één kant hebt u de nieuwbouw ´villa´ in Italiaans-Mediterrane stijl en aan de andere kant het kleine schloss. In de nieuwbouw bevindt zich het hotelrestaurant Bacchus, een gezellige lobbybar, Victor’s Vital Resort en liften. In het schloss ligt het accent meer op het culinaire. Hier vindt u het Gourmet restaurant’ Het is echter zo dat alle faciliteiten door alle gasten kunnen gebruikt worden. Of ze nu in de nieuwbouw ‘de villa’ verblijven of in het ‘schloss’. Daarnaast bevindt zich op het terrein ook nog het Spielcasino Schloss Berg. Grote parking aan het hotel. Roomservice. Gratis fietsverhuur. Gratis draadloos internet in heel het hotel.
Wellness: In het wellness Victor’s Vital Resort vindt u een zwembad(7-22u) met zicht op de omliggende weilanden en de wijnbergen in de verte, ligstoelen, een groot zonnig terras, een zwembadbar, een bubbelbad, een sauna, een solarium (€ 5/10 min), een stoombad, een fitness en een beauty farm Vital Resort(9-18u) waar u kan opteren voor allerlei behandelingen gaande van massages tot gelaatsverzorgingen.
Logies: De 113 kamers zijn als volgt verdeeld: 96 (max. 2 volw. + 1 kind -12j.)in de villa en 17 (max. 2 pers.) in het schloss. De kamers in de villa zijn ruimer en in een moderne stijl ingericht terwijl die in het schloss wat kleiner zijn en elk individueel ingericht. Alle kamers beschikken over hetzelfde comfort: minibar, radio, tv, telefoon , draadloos internet, kluisje, en een badkamer met douche of bad, wc, haardroger, make-up spiegel en badjassen. Niet-rokers kamers op aanvraag.
Type A: comfort twin kamers, geven uit op de parking.
Type B: superior kamers met een tweepersoonsbed, in de villa met zicht op de velden en in het schloss(op aanvraag).
Type C: deluxe kamers. In de villa (met terras of balkon)met zicht op de velden en in het schloss(op aanvraag).
Type D: junior suite. Ruime kamer in de villa met salonhoek en met zicht op de velden. Met douche en bad.
Type E: single comfort kamer.
Gastronomie: Ontbijtbuffet in de villa en ontbijt van de étagère in het schloss. Half pension: 4-gangendiner of buffet in één van de twee restaurants van de Villa: restaurant Bacchus serveert een mediterrane keuken in een modern decor, landgasthaus Die Scheune serveert een regionale keuken in het gezellige rustieke interieur van een omgebouwde schuur in de tuin. Het hotel bepaald in welk restaurant u dineert. Indien u wenst te dineren in het 3* Gourmet restaurant van chefkok Christian Bau is het aangeraden bij de kamerreservatie ook uw tafelreservatie aan te vragen of het gastronomisch arrangement te boeken. Wekelijkse sluitingsdagen restaurants: Bacchus: zondag en maandag, Die Scheune: dinsdag en het Gourmetrestaurant: maandag en dinsdag. Het Gourmetrestaurant is in het totaal 6 weken per jaar gesloten(2 weken in januari, 3 weken in juli/aug en 1 week in okt).
Info: Communicerende kamers op aanvraag in Type C in de villa. Huisdieren toegelaten (enkel op de kamer): € 20/nacht. Het hotel is geschikt voor gasten met een beperking in kamerType A.
Promotie
2+1 in kamer en ontbijt bij aankomst op zondag in periode 1/1-28/2/12, 1/7-1/9/12, 1/11-30/11/12.
3+1 in kamer en ontbijt, het ganse jaar geldig uitgezonderd 20-31/12/12.
Gastronomisch sterrenarrangement ´Traumnacht im Schloss´
Niet mogelijk met aankomst op maandag of dinsdag en verlof gourmetrestaurant.
Welkomstdrankje, fruit, zoetigheden, mineraalwater en een kleine fles champagne op de kamer, 1 overnachting in een romantische kamer in het schloss met gourmet ontbijt, een 6-gangendiner ´carte blanche´ in het driesterrenrestaurant Christian Bau met aperitief, aangepaste wijnen en koffie, vrij gebruik van zwembad, de sauna en de bubbelbad van het hotel.
Prijs per persoon in een Type B: € 355.
Veelgestelde vragen over online reserveren
Romantisch arrangement Zweisamkeit
Welkomstdrankje, 2 overnachtingen met uitgebreid ontbijtbuffet, bloemen en fruit op de kamer bij aankomst, een 5 gangen candle light diner en 1 half pension diner.
Prijs per persoon in een Type B: € 269
Veelgestelde vragen over online reserveren
Prijzen per persoon, per nacht
| Kamer en ontbijt | Type A | Type B | Type C | Type D | Type E | | 2/1-24/12/12, 26/12-30/12/12 | 82,00 | 97,00 | 112,00 | 152,00 | 120,00 |
Toeslag half pension: € 31. Kind -12j.: gratis in K+O (kinderkaart voorhanden).
Minimum 2 nachten reserveren uitgezonderd gastronomisch sterrenarrangement!

 Veelgestelde vragen over online reserveren
|

Snelzoeker
|