Wie zijn wij   ·   Mijn Gallia   ·   Veelgestelde vragen   ·   Jobs   ·   Brochures   
Raadpleeg een specialist 054/326981
 
Vraag ons advies
Homepage Gallia - Reizen Beleven
Instagram Facebook
 

Gallia foto 4Gallia foto 5Gallia foto 6Gallia foto 7Gallia foto 8Gallia foto 9Gallia foto 10Gallia foto 11
(c)Steve Finney, Papagnoc

Excursies in/uit Dublin

   
 
Reserveer nu uw excursies of bezoeken in/uit Dublin
Reservaties enkel mogelijk in combinatie met een hotel uit ons aanbod.

Hop on/Hop off Dublin City Tour  2026 (DB ) 
Busrondrit langs de belangrijkste plaatsen, musea en gebouwen in Dublin (o.a. Trinity College, The Guinness Storehouse, Phoenix Park, St. Patricks Cathedral en de Georgian Squares. Onderweg kan je op een 20-tal plaatsen de bus verlaten om een bezoek te brengen aan de musea. Vertrek om de 30 minuten in de zomer en om het uur in de winter. Duur van de tour zonder stops: 1u15. 
Ook inbegrepen in het ticket: toegang tot The Little Museum of Dublin, 2 voor 1 lunch bij Murrays Bar O Connell Street, 2 voor 1 lunch bij Lotts Café Liffey Street, gratis glas Guinness bij Lennans Yard Dawson Street en gratis glas rood bier bij Kennedys Westland Row.
Opgelet: geen service op 17/3, 27/6, 24/10 en 21-26/12/26

Ticket 24u!  IEDUHOP
Prijs per volwassene: € 31, kind -14j.: € 12,50

Ticket 48u - IEDUHOP2
Prijs per volwassene: € 35 kind -14j.: € 17.

Aircoach return combo + Hop on hop off 48u  IEDUAIR2
Prijs per persoon: € 47

Vintage Tea trip 2026  IEXXEX03
Een heerlijke manier om de stad te ontdekken: de Vintage Tea tour, een citytour/afternoon tea experience waarbij je aan boord van een vintage dubbeldekker de stad ontdekt terwijl je geniet van een heerlijke afternoon tea. Met lokale Engelstalige gids aan boord maar deze praat niet de hele tijd zodat je samen met je gezelschap ook wat ervaringen kan uitwisselen. 
Prijs per volw.: € 59,50, VIP front row(max. 4): € 64,50, tiener 11-16j.: € 45,50 - kind 4-10j.: € 34,50 - kind 0-3j.: € 16
Start tour: St Stephen's Green North, Dublin 2
Vertrek:
- januari en februari op donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag en maandag om 11u, 11u30, 13u15, 13u45, 15u30 en 16u  
- van maart tot september alle dagen van de week om 11u, 11u30, 12u, 13u15, 13u45, 14u15, 15u30, 16u en 16u30
- oktober tot december alle dagen van de week om 11u, 11u30, 13u15, 13u45, 15u30 en 16u  
Duur: 1u10-1u20
Gelieve bij reservering door te geven: vegetarisch, vegan, gluten vrij of lactose vrij (toeslag: € 2/persoon)

BEZIENSWAARDIGHEDEN 2026

The Guinness Storehouse IEDUEX03
Dit is de nr 1 van de Ierse toeristische attracties!
Na een bezoek aan dit indrukwekkende museum weet je alles over de ingrediënten en het productieproces van Guinness. Je leert er hoe Guinness stilaan verdeeld werd over meer dan 150 landen en hoe de advertenties voor een 'Pint of Guinness' door de jaren heen evolueerde. Je bezoek aan het museum wordt afgesloten met een 'Pint of Guinness' in de roof top bar vanwaar je een prachtig uitzicht hebt over de brouwerij en Dublin City.
Prijs per persoon: € 35/volw. en € 16/kind 5-17j.
Opgelet: gesloten op goede vrijdag en 24-26/12.

Jameson Distillery Bow Street  IEDUEX04
Gebouwd in 1780 was het ooit de grootste distilleerderij in de wereld. De rondleiding start met een 10 minuten durende video over het maken van Ierse Whiskey. Daarna volg je het productieproces met het mouten, het malen, mashen, fermenteren, distileren en rijpen. Na de rondleiding krijg je de kans om een lekkere Irish Whiskey te proeven.
Prijs per persoon: € 30/volw. en kind -12j.: gratis, € 18/kind 13-18j.
Opgelet: gesloten op goede vrijdag en 24-26/12.

EPIC The Irish Emigration Museum  - IEEX88 
Bezoek Ierland niet alleen, begrijp het, met een bezoek aan EPIC, tweemaal winnaar van Europe's Leading Tourist Attraction bij de World Travel Awards. Je zult hier geen kabouters of potten met goud vinden, maar je zult ontdekken dat wat het betekent om Iers te zijn reikt tot ver buiten de grenzen van Ierland door de verhalen van Ierse emigranten die wetenschappers, politici, dichters, kunstenaars en zelfs bandieten over de hele wereld werden. Ontdek Ierland van buiten naar binnen en ontdek waarom het zeggen van "I'm Irish" een van de grootste gespreksstarters is, waar je ook bent. Ontdek waarom meer dan 10 miljoen mensen dit eiland verlieten, waar ze heen gingen en wat ze meebrachten. Ontdek verhalen over avontuur, tegenspoed en triomf, terwijl je je bezighoudt met hun persoonlijke verhalen en je bezighoudt met de geschiedenis in 20 interactieve galerijen
EPIC is gevestigd in The CHQ Building, een prachtig gerestaureerd 200 jaar oud Georgiaans pakhuis dat trots aan de oevers van de Liffey staat en is gevestigd als een aantrekkelijk recreatie-, winkel-, voedsel- en evenementencentrum in het centrum van Dublin. Het wordt ook omringd door andere culturele bezienswaardigheden, zoals de Famine Memorial Sculptures, het Jeanie Johnston Famine Ship, The Custom House, het Dublin Convention Centre en meer in het historische Dublin Docklands-gebied. Als je verfrissing nodig hebt, heb je de Urban Brewery en Ely's wijnbar in hetzelfde CHQ-gebouw. Beide zijn uitstekend geschikt voor liefhebbers van goede wijn, cocktails, speciaalbieren en heerlijk eten. Op zonnige dagen kunt u buiten zitten of beneden eten in de sfeervolle oude keldergewelven. 
Alle dagen open van 10.00 tot 17.00
Prijs per persoon: € 24/volw. en € 14/kind 5-12j.
 

Gerelateerde reizen

Magisch en culinair Dublin - 4d/3n
Magisch en culinair Dublin - 4d/3n
Academy Plaza Hotel
Academy Plaza Hotel
Brooks Hotel
Brooks Hotel
Egans Guesthouse
Egans Guesthouse
Mis nooit onze tips en aanbiedingen
Geef uw mening!
 

Info & weetjes        Algemene en bijzondere voorwaarden        Privacybeleid        Reisverzekeringen
Gallia bv · Weyerstraat 119 · 3850 Nieuwerkerken/Kozen · info@gallia.be · Tel 054/32.69.81. · BE0475.652.663.
© 1993-2026 · Lic. A5997 Toerisme Vlaanderen · Verzekerd bij Garantiefonds Reizen en Axa · Lid van VVR
Laatste update: 17-01-2026 · Trade